RM Servis s.r.o.

Naše novinky

Aktuální informace o provozu prodeje nových vozidel a servisu

photo

Vážení zákazníci, v návaznosti na mimořádná opatření přijatá vládou ČR je prodej nových vozů v autosalonu přerušen. Rádi bychom Vás také informovali, že SERVISNÍ SLUŽBY ZŮSTÁVAJÍ NADÁLE V PROVOZU!

V návaznosti na mimořádná opatření přijatá vládou ČR je prodej nových vozů v autosalonu přerušen.
Naši prodejci však nadále fungují online, mohou vám zaslat nabídky na nákup nového vozu včetně návrhu financování či pojistky. Vše tak můžete s našimi prodejci vyřídit z pohodlí domova prostřednictvím e-mailu či telefonu.
Kontakty na prodejce naleznete zde:
https://www.rmservis-brno.peugeot.cz/rm-servis-brno/nas-tym/

Rádi bychom Vás také informovali, že SERVISNÍ SLUŽBY ZŮSTÁVAJÍ NADÁLE V PROVOZU!
Snažíme se však předcházet dlouhému osobnímu kontaktu, a tak žádáme všechny zákazníky, aby se na servis objednávali prostřednictvím emailu či na telefonu:

Václav Sochor - 720966722 - vaclav.sochor@rmservis.cz

Pracovní doba našeho servisního týmu se do odvolání mění od 07-16 hodin.

Prosíme všechny zákazníky našeho autosalonu o dodržování základních hygienických opatření. Chráníte tím nejen sebe, ale i naše zaměstnance.
V případě dotazů se na nás kdykoli obraťte.
Děkujeme za pochopení a přeje Vám pevné zdraví!

Váš Tým Peugeot RM SERVIS s.r.o.

 

VÍCE INFO

RM Servis s.r.o.

Společnost RM SERVIS s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C vložka 10936, IČO: 48532703.

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Více informací